Yeraltı Madenciliği için İtici Bıçaklı Kova

Yeraltı madenciliği için itici bıçaklı kova, yükle-taşı-dök (LHD) makineleri veya ön yükleyiciler gibi madencilik ekipmanlarıyla kullanılan özel bir ataşmandır.

Tırnaklı Tip Ripper Ataşmanı

Ripper ataşmanı ekskavatör tipi iş makineleri, quick coupler ataşmanı ile veya manuel olarak monte edilerek şantiyelerde, taş ocaklarında ve inşaat sahalarındaki hafriyat çalışmalarında kullanılır.

Demiryolu Yürütme Ataşmanı

Demiryolunda yürütme ataşmanı, demiryollarının bakım, onarım ve inşaat çalışmalarında kullanılan beton mikseri, hiyap vinç, ekskavatör, kamyon, kamyonet gibi iş makinelerinin, rayların üzerinde hareketini sağlamak için kullanılan bir ekipmandır.

Galen Eleme Kovası

Eleme kovaları, toprak, torf, kabuk ve biyomateryallerin eleme, kırma ve karıştırma işlemlerinin yanı sıra dolgu/kanal doldurma ve endüstriyel süreçlerde malzemelerin eleme/öğütme işlemleri için kullanılan çok yönlü ekskavatör kovalarıdır.

Hidrolik Zemin Sabitleme Ayağı

Hidrolik Zemin Sabitleme Ayağı, lastik tekerlekli ekskavatörlerin dengeli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için, arka şaseye monte edilerek kullanılan bir ekipmandır.

Mutlu Yıllar

Galen Group olarak 2023'ün yoğunluğunu arkamızda bırakıyor, 2024'e daha güçlü bir merhaba diyoruz! Proje dolu bir yıl daha bizimle olsun.

Galen Uzun Erişimli Bom Arm

Uzun erişimli bom arm, ekskavatörün standart bom armı ile yapılamayan derin hafriyat kazıları, dere yataklarından kum çıkartılması ve ıslahı, su kanalları, havuz ve deniz kıyı temizliği gibi uzun erişim gerektiren operasyonlarda kullanılmak üzere, makine tonajına ve gerekli uzanım mesafesine göre özel olarak tasarımı yapılarak, esnemeye karşı yüksek mukavametli strenx 700 kalite malzeme kullanılarak imal edilir.

Galen SB70 Hidrolik Kırıcı

Hidrolik kırıcı, ekskavatörlerin hidrolik sistemine montajı yapılarak, bina yıkımı, karayolu asfalt söküm işleri ile maden ocaklarında büyük kütlelerin, taş, kaya vb. kayaçların kırılıp, küçük parçalara ayrılarak, nakliyesinin ve işlenebilirliğinin sağlanması için kullanılan bir ataşmandır.

İmalatı Tamamlanan Yıkım Makasları Sahada

Galen Group tarafından imalatı tamamlanan yıkım makasları sahada çalışmaya başladı. Yıkım makası her türlü betonarme yapıların, yıkılmasında kullanılan bir ataşmandır.

PERSONEL SEPETİ

Telehandler ve farklı makinalar için çalışma alanlarına güvenli erişim ve güvenli çalışma imkanı sağlamaktadır.

Çabuk Değiştirme Aparatı ( Quick Coupler )

Çabuk Değiştirme Aparatı ( Quick Coupler ) , iş makinelerinde kullanılan ekipmanların güvenli ve hızlı şekilde değiştirilmesi işleminde ara eleman olarak kullanılan tamamlayıcı bir ataşmandır.

Ekskavatör Hurda Mıknatısı

Ekskavatör Hurda Mıknatısı, ekskavatörlerdeki manyetik kaldırmayı geliştirmek için hızlı ve etkili bir çözüm sunarak onu yıkım sahaları, hurdalıklar ve geri dönüşüm tesisleri için mükemmel hale getirir.

Mermer Çatalı, Kovası ve Çabuk Değiştiricinin ABD’ye Teslimatı

İmalatını tamamladığımız kova ve ataşmanlar ABD’ye teslimatı için yola çıktı.

Balya Ataşmanı

Balya ataşmanı, biyokütle santrallerinde , mandıralarda ve tarım sektörünün bir çok alanında kullanılan her türlü balyanın istiflenmesinde , taşınmasında , araçlardan indirilmesinde ve yüklemesinde kullanılan ataşmandır.

Tomruk Ataşmanı - Hidromek HMK140

Tomruk ataşmanı GALEN mühendisleri tarafından özenle tasarlanmış ; kütük, tomruk, ağaç gövdesi ve benzeri malzemelerin yükleme ve taşıma işlerinde kullanılan ekskavatör ataşmanı türüdür.

Mermer Riperi

Mermer Riperi; mermer madenlerinde, taş ocaklarında, patlatma yapılamayan ve kova ile çalışmanın güç olduğu bölgelerde; mermer - kaya kütlelerini oynatmak için tasarlanmıştır.

Elektromekanik Bobin Tongları

Elektromekanik bobin tongları, çelik bobinlerin depolama alanına veya işleme makinalarına taşınması için kullanılırlar.

Komatsu PC350 Yıkım Bom-Arm

Yıkım Bom-Armı, çok katlı binaların yıkılmasında yıkım aracını yükseltmek için özel olarak üretilmiş bir ataşmandır.

JCB JS290 Uzun Erişimli Bom-Arm

Uzun erişimli bom kolları, nehir, göl veya liman tarama, tünel inşaatı, yüksek binalar için temel kazma, taş ocağı veya maden kazısı ve yıkım işleri gibi çeşitli projelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ripperli Ağır Hizmet Sökü ve Kırım Ataşmanı

Sökü Seti Ataşmanı, (Ripper) taş ocakları, maden sahaları ve yol şantiyeleri gibi, taş, kaya, alçı, her türlü maden vb. kayaçların sökü ve kırım işlemlerinde kullanılır.

Komatsu PC600 Yıkım Bom Armı

Galen Group tarafından imalatı gerçekleştirilen Yıkım Bom Armı iş başında.

Hitachi ZX350 Uzun Erişimli Bom-Arm

Uzun erişimli bom kolları genellikle nehirleri, gölleri veya limanları taramak, tünel inşa etmek, yüksek binalar için temel çukurları kazmak ve taş ocaklarından veya madenlerden malzeme çıkarmak gibi projelerde kullanılır.

Volvo L150 Kaya Kovası

Volvo L150 Kaya Kovası; inşaat sektöründe, madencilik, taş ocakları ve kaya işleri gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hidromek HMK310 Kaya Kovası

Hidromek HMK310 Kaya Kova imalatımız tamamlanarak 35 adet olarak teslim edildi.

Hitachi EX1200 Kaya Kovası

Hitachi EX1200 kaya kovası, madencilik ve taş ocağı uygulamalarında en zorlu malzemeleri taşımak için tasarlanmış ağır hizmet tipi bir ekskavatör ataşmanıdır.

EKSKAVATÖR VE LODER KOVA İMALATI

Ekskavatör ve Loder Kova İmalatı

MERCEDES AXOR 3340 DEMIRYOLU ATAŞMANI

Mercedes Axor 3340 Demiryolu Ataşmanı

SINOP'A HAYIRLI OLSUN!

Hidromek Hmk140 Döner Sabit Braketli Tomruk Ataşmanı Sinop'a Hayırlı Olsun

GALEN GRUP EĞİTİMİ DESTEKLİYOR!

Galen Group ailesi olarak Gazi Anadolu Lisesinin kimya bölümünü tamamlayıp teslim ettik. Sayın Orkun Batuhan YILDIZ'a okul müdürü tarafından plaket takdim edildi. Biz uygarlıktan, ilimden ve kimyadan kuvvet alıyor ve ona göre yürüyoruz.

ANTALYA'YA HAYIRLI OLSUN!

Tomruk Yükleme Ataşmanı İmalatı

MİSAFİRLERİMİZ VAR!

Türkiye Kimya Taşımacılığı Denizilik ve Haberleşme Birimi Tersaneler ve Kıyı Düzeltmeleri Genel Müdürlüğünün fabrikamızı ziyareti.

EĞİTİMDEYİZ!

İş Güvenliği tazeleme eğitimindeyiz.

BİLKENT'TEYİZ!

Bu sene 4'üncüsü gerçekleştirilen Bilkent Makine Mühendisliği Bölümü Sanayi Odaklı Bitirme Projeleri Fuarında da üstümüze düşeni yapıyoruz.

DRAGLINE KOVAMIZ İLE BAUMA - MUNIH ALMANYA'DAYIZ…

Galen Group Liebherr eşliğinde Bauma fuarına Dragline Kovası ile katılıyor…

PERSONEL KAYNAK EĞİTİMİMİZ…

Galen Group Personel Eğitim sürecine eklediği Kaynak Eğitimi ve Sertifikalandırması programını başarıyla uyguladığı anlardan..

ASO PERSONEL EĞİTİMLERİNDEYİZ…

Ankara Sanayi Odası evsahipliğinde düzenlenen Personel Eğitimleri programına Galen Grup olarak 8 personelimiz ile katılarak bugüne kadar edindiğimiz tecrübelere akademik bir yeni bakış getirmeye çalıştık. Bunun kurumsal olarak çevreyle ilgili iletişimimize olumlu bir katkısı olacağına inanıyoruz.

GALEN GROUP MADEN FUARINDA…

İstanbul Büyükçekmece Tüyap'ta 13 - 16 Aralık tarihlerinde 8.Uluslararası Madencilik, Tünel, İnşa Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı'na Hardox Wearparts bünyesinde örnek bir kovamızla katıldık.

MİNİ YÜKLEYİCİ KAR BIÇAĞI…

Dar ve küçük alanlarda bulunan karı temizlemek için mini yükleyici üzerine monte edilebilen bir kar bıçağı tasarladık ve zaten mevcut bulunan yükleyici ile alan temizliğinin başarıyla gerçekleşmesine mühendisliğimiz ve üretimimiz ile katkıda bulunduk.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ…

İşinin uzun süreli sekteye uğramaması için; Galen soruna en hızlı ve etkili çözümü, o anda tüm imkanlarını seferber ederek üretiyor ve uyguluyor.

INTERMAT PARIS FUARI

23 - 28 Nisan 2018 Tarihlerinde Paris Nord Villepinte'de yapılan Uluslararası İnşaat Sanayi Ekipmanları ve Malzemeleri Fuarındaki standımızdayız!

KONKASÖR KOVA SİPARİŞ TESLİMİ

Piramit İnşaat A.Ş.'nin, 25 Temmuz 2015 tarihinde Kayseri Yahyalı'daki şantiyesine sipariş edilen Konkasör Kovanın montajı ve test kullanımı yapılarak teslimatı gerçekleştirildi.

KOMATEK FUARI

06 - 10 Mayıs 2015 Tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezinde yapılan 14.Uluslararası İş ve İnşaat Makina Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarında güçlü standımızla yerimizi alarak misafirlerimizi ağırladık

INTERMAT PARİS FUARI

20 - 25 Nisan 2015 Tarihlerinde Paris Nord Villepinte'de yapılan Uluslararası İnşaat Sanayi Ekipmanları ve Malzemeleri Fuarındaki standımızda Japon Ortak Girişimcimizle beraber Avrupalı misafirlerimizi ağırladık.

HABER BÜLTENİ

İletişim


İstanbul Yolu 30.Km No:69
06980 Saray Kahramankazan/Ankara