İşimiz daima sizden yana...
0312 - 815 4694   |   galen@galengroup.com.tr
Menu
MADEN FUARI - Tüyap İstanbul

HABERLER

Galen Maden Fuarı İstanbul'da

Maden endüstrisinin en büyük buluşması olan Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı tüm sektör profesyonellerini bir araya getirmek için kapılarını ziyaretçilerine açtı. İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, 16 Aralık Pazar gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Hardox Aşınma Parçaları Galen Noktası

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı iş birliği ile hazırlanan, 2004 yılından bugüne kadar 30’un üzerinde ülkeden 1.969 katılımcı firma ile birlikte 40.416 yerli ve yabacı ziyaretçiye ev sahipliği yapan Maden Türkiye Fuarı’nın açılışı Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Güven Önal, Türkiye Madenciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Emiroğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi Maden Sektör Kurulu Başkanı ve İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dinçer ile Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürü Hasan Hüseyin Erdoğan’ın iştirakleri sonucu gerçekleşti.

Galen - Hardox Maden Fuarında

Ülke ekonomisine büyük bir katkı sağlayan madencilik sektörünün en kapsamlı fuarı Maden Türkiye Fuarı, 33 ülkeden 447 katılımcı firma ve firma temsilciliği ile Türkiye’nin önümüzdeki 50 yıllık hedeflerine ulaşılabilmesi için emin adımlar atılmasına zemin hazırlıyor. 2018 Yılının en önemli maden etkinliği olan fuara Hardox Wearparts da özenli standına Aşınma Parçaları Satış Noktalarından Galen Grup'un desteğini alarak katılarak misafirlerini ağırladı.

Hardox Standında Galen Kovası